AC-shop v osobě Patrik Jokl a pana Piláta

prodavaji šmejd a nedodržují co slibují tedy lžou

Zde popisuji moji osobní zkušenost s koupí Parní hrnec nerez MEDION

Jejich nabídka nevypdá vůbec špatně viz odkaz parak kde je uvedeno:
Zboží bylo krátce použito na výstavě.
Zboží nese lehké známky použití.

plus pro mě zajímavá cena dopravy na Aukropoint 49,-Kč

a navíc: "do 14 dnů vrácení peněz bez udání důvodu"

a tak jsem jim 24.1.2015 zaplatil 548,-Kč. Bohužel takto vypadá realita
tak jsem jim 30.1 odpovedel
Dobry den Citim se osizen a mam pocit ze jste mi zamenili zbozi. Z VAseho textu Zboží bylo krátce použito na výstavě. Zboží nese lehké známky použití. silne nesouhlasi oloupany povlak topneho kuzelu viz foto Bohuzel to neni vse, nejvetsi problem je ze hrnec pri vareni smrdi po spalenem plastu, a nejen ze je to citit v mistnosti ale bohuzel i z jidla. A jist mrkev s pachuti pripaleneho plastu jist nebudeme.
ještě tentýž den jsem dostal odpověd:
Dobrý den, zřejmě se jedná o záměnu zboží. Kdy můžete pro hrnce poslat kurýra? Moc se Vám omlouvám a prosím Vás, aby jste nám neuděloval negativní, ani neutrální hodnocení.
31.1 jsem odpověděl
Dobra s hodnocenim pockam. Kdykoli my uz ho ulozili zpatky do krabice. Mate-li jiny muzete se prosim ujistit ze pri vyrobe pary nesmrdi po spalenem plastu? My predtim meli parak ktery paril bez smradu bohuzel po 5ti letech odesel. Radi by jsme opet parili bez oderu. dekuji Vnoucek
3.2 jsem dostal odpověd
Dobrý den, zboží před odesláním zkontrolujeme. -- S pozdravem, Pilát (AC-shop)
ihned jsem odpověděl
Pro hrnec si prosim dojedte na naši adresu Budeme radi date-li nam dopredu vedet predbezny cas kdy kuryr dorazi na telefon
další den si pro hrnec přijel kurýr, platil AC-shop
Pro parní hrnec MEDION si dojede kurýrní služba Geis. Časové rozmezí pro vyzvednutí je mezi 9. až 17. hodinou. Krátce před vyzvednutím zásilky Vás bude kurýr kontaktovat na uvedené telefonní číslo. -- S pozdravem, Pilát (AC-shop)
12.2 jsem nevydržel čekat a napsal
Dobry den hrnec jiz mate tyden a ja nedostal zadnou zpravu, jak je to mozne prosim? Vam nesmrdi?
13.2 jsem dostal odpověd
Dobrý den, dnes bude odeslán jiný kus na Vaši adresu. V příloze zasílám doklady o potvrzení reklamace. -- S pozdravem, Pilát (AC-shop)
a zde je prilozena reklamace17.2 jsem obdrzel druhy parak viz
i odepsal jsem
Dobry den Druhy hrnec dorazil ale je jeste v horsim stavu nez ten predesly viz foto. Navic plasty pri pareni opet toxicky zapachaji. 31.1 jsem Vam psal: "Mate-li jiny muzete se prosim ujistit ze pri vyrobe pary nesmrdi po spalenem plastu?" a vy mi opet poslete nepouzitelneho smradocha, to mu opravdu nerozumim. Prosim o vraceni penez. dekuji Vnoucek
19.2 jsem jim volal a ptal se proc neodpovědeli. Vymlouvali se na spam a kdoví co ješte. Tak jsem ji poslední email přeposlal ještě jednou. 20.2 žádám o doručovací adresu
Dobry den Prosim o Vasi dorucovaci adresu kam mam zaslat parni hrnec dekuji Vnoucek
Obratem odpovídají
Dobrý den, hrnec, který jste nám poslal na reklamaci jsme s kolegou testovali a žádný zápach cítit nebyl. Testovali jsme i hrnec, který jsme zasílali poté. Oba byly v pořádku. Pokud chcete, můžete nám hrnec odeslat zpět, ale hrnec byl opravdu testován. -- S pozdravem, Pilát (AC-shop)
Zde je již poprvé usvědčuji ze lži
Dekuji za odpoved No to je zajimave v reklamacnim protokolu co jste mi zaslali (pred 7dny) si sami pisete zjistena zavada zapacha a nyni to popirate, neni to zvlastni? Prosim o zaslani Vasi adresy, na Aukru mate dve dekuji Vnoucek
uznávají
Dobrý den, naše adresa je: AC-shop Šedesátá 7046 Zlín, 76001 Tak to se omlouvám. Skutečně je to u první reklamace uvedeno. Máte pravdu. -- S pozdravem, Pilát
Uběhl skoro týden co obrdželi zpět druhý pařák a nic. Tak se musím ptát
Dobry den jiz minuly ctvrtek jste obdrzeli parni hrnec viz listek nize a penize penize stale nemam na uctu muzete mi prosim rict kde je problem? dekuji Vnoucek
A nyní se nestačím jejich odpovědi z 3.3 divit
Dobrý den, reklamace byla uznána. Hrnec byl otestován a zapáchal znečištěním. Poté byl hrnec důkladně vyčištěn a znovu otestován. Po tomto otestování už je hrnec čistý a není zde cítit žádný nežádoucí zápach. Je třeba brát v potaz, že se jedná o použité zboží. V každém případě byla reklamace vyřízena tím způsobem, že zboží bylo očištěno a odesláno zpět k Vám. Peníze jsou vráceny až při 3. uznané reklamaci stejné závady. V tomto případě je to 2. reklamace. V příloze zasílám doklad o vyřízení reklamace. -- S pozdravem, Pilát (AC-shop)
viz reklamaceToto mě zvedlo ze židle a tak jsem se 3.3 dopoledne dovolal p. Pilátovi a požádal ho ať třetí hrnec neposílá, že mi již dva šmejdy stačili a že chci vrácení peněz. Prý to ale nejde, že to mají v obchodních podmínkach a že to musí rozhodnout majitel Jaroslav Jokl. Na tento popud jsem si teprve četl jejich podmínky viz podmínky a já tam tedy nic takového nenašel.

A k mému zklamání mi v 15:59 přišel email
Dobrý den, Dnes jsme předali expresní balíkové službě Geis Parcel CZ s.r.o. zásilku č. 04192199989.
Opět jsem zavolal a telefon zvedl Jaroslav Jokl. Po té co mi řekl že o ničem neví a že se podivá a pořeší to
4.3 mi přišel email
Dobrý den, domlouval jsem se s panem Joklem a vrácení peněz v tomto případě skutečně není možné. Peníze vracíme buď při odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů nebo při 3. uznané reklamaci stejné závady. Proto Vás prosím abyste parní hrnec převzal bez výhrad. Chtěl jsem Vás kontaktovat telefonicky, ale nemohl jsem se dovolat.
obratem jsem odpověděl:
Dobry den
s Vami p. Pilat jsem mluvil 3.3 v 12h a prosil jsem Vas at dalsi hrnec neposilate
v 15:59 jste mi zaslal email ze je zbozi na ceste
v 16:08 mi p. Jokl rekl ze o nicem nevi a ze to proveri

rozhovory mam nahrane

tak mi tu prosim nepovidejte pohadky o tom ze jste se s p. Joklem na necem dohodl.
Dalsi hrnec zkouset nehodlam, dva smejdy mi jiz stacili.
Chci penize za zbozi
dekuji
Po tomto jsem otevřel spor na Aukru a vylíčil tam dosavadní patálie. Ještě ten den 4.3 mi přišla odpověď :
Dobrý den, Pořízení nebo použití zvukového záznamu může znamenat zásah do práva na ochranu osobnosti, zakotveného § 11 a násl. občanského zákoníku. V takovém případě je jeho získání či nakládaní s ním možné až po svolení zaznamenaného, resp. toho, koho se záznam týká. Pokud souhlas chybí (což lze předpokládat, neboť zaznamenaný nebyl informován o nahrávání hovoru), umožňují zásah do chráněného práva tzv. zákonné licence.
„Každý má právo zaznamenávat své vlastní telefonické hovory.“. Takto se vyslovil senát Ústavního soudu ČR ve svém nálezu ze dne 13. září 2006, sp. zn. I. ÚS 191/05. Obdobně jako další soudy v posledních letech přitom vycházel z úvahy, že při existenci obecného povědomí o tom, že telefonáty mohou být technickou cestou jejich účastníky běžně zaznamenávány, lze dovozovat, že účastníci hovoru jsou srozuměni s možným pořízením zvukového záznamu telefonátu a že s toutomožností konkludentně souhlasí, neprojeví-li nesouhlas.
Vzhledem k tomu, že byly naše hovory nahrávány bez předchozí upozornění, jedná se o nelegální zásah do práv na ochranu osobnosti.
Toto oznámení ve mě nastartovalo rozhodntí vše zveřejnit, páč shrnu-li to jeví se jednání prodejců obvzlášť nechutně.
1)Nabízejí "Zboží nese lehké známky použití." ale prodávají šmejd
2) garantují vrácení peněz bez udání důvodu, ale až po 3tí uznané reklamaci
3) a když je člověk usvědčí ze lži hájí se zákonem

fuj tajbl